Voor iedereen uiteraard, maar 95% van mijn klanten zijn toch wel echt gek op hun auto en alles wat ermee te maken heeft. Vaak met exclusieve auto’s maar ook voor “de gewone autorijder” die 100% geeft om zijn voertuig, en altijd met de zelfde passie naar zijn auto kijkt en verzorgd.
Alles draait bij Vanderdetails om de passie voor auto’s en het zo mooi mogelijk maken van uw auto, hierbij streven wij naar 100% klantentevredenheid en gaan altijd voor het hoogst haalbare uit uw budget. Het is daarom dat u uw auto brengt bij Vanderdetails omdat u gaat voor een stuk kwaliteit, veiligheid en kennis. Zo is mijn car detail-studio voorzien van alle gemakken en het nodige voorzien, een brug special ontworpen ook voor de lagere auto’s, een waterinstallatie om het water te ontharden en een professionele hoge druk reiniger en enkel a merk getest producten om zo uw voertuig op de veiligste manier te kunnen detailen.
Hier bij Vanderdetails werken wij met de beste polijst machines (Rupes) en polijst middelen. Welke uitgebreid zijn getest, om zo tot het mooiste eind resultaat te kunnen komen. Niet alleen de juiste polijst middelen en machine zijn van groot belang ook de variatie in polijst pads en de keuze daarin is van groot belang.
“And last but not least” de staat van de lak. Is de auto altijd netjes met hand op de juiste manier gewassen of ging de auto gemiddeld 5-6 x per maand door de wasstraat. Dit heeft een groot effect op de staat van de lak en de tijds duur van het polijsten om deze krassen te kunnen verwijderen.
Door ruim 10 jaar ervaring weet ik hoe een lak benaderd moet worden, om zo het hoogst haalbare resultaat te behalen. Bij een goede polijst sessie voor een middenklas auto is er voor een haalbaar resultaat van 80-85% kras verwijdering gemiddeld 20-24 uur polijst werk.
Ga terug naar het overzicht